Skip to main content

6 rzeczy, których nie wiesz o marce Columbia

Marka Columbia ma ponad 70-letnie doświadczenie w branży odzieży i sprzętu outdoorowego. Odpowiednia odzież outdoorowa ma duże znaczenie w zapewnieniu komfortu do wędrówek i rajdów w zróżnicowanych warunkach. Początki amerykańskiej marki sięgają lat 30. ubiegłego wieku. Producent zawsze stawiał na wysoką jakość swoich produktów. Obecnie są one sprzedawane w ponad 70 krajach na całym świecie. Głównym celem marki jest stosowanie oryginalnych rozwiązań oraz stosowanie nowoczesnych technologii i materiałów do produkcji.

Charakterystyczne cechy produktów marki Columbia

Marka Columbia jest jednym z najpopularniejszych producentów odzieży outdoorowej na świecie. Jest kilka powodów, dla których warto stosować produkty tej marki. Charakterystyczne cechy marki to przede wszystkim:

  1. Bardzo duże doświadczenie w projektowaniu odzieży i obuwia dla osób zajmujących się zawodowo i hobbystycznie różnego rodzaju aktywnościami na świeżym powietrzu. Dużym sukcesem marki jest połączenie komfortu podczas wędrówek w niesprzyjających okolicznościach pogodowych i terenowych oraz oryginalnego stylu, zapewniającego dobry wygląd nawet przy dużym zmęczeniu.
  2. Zastosowanie nowoczesnych technologii w produkcji odzieży i butów zapewnia dużą funkcjonalność i efektywność noszenia odzieży i obuwia marki Columbia. Najbardziej znane technologie to OMNI TECH lub OMNI HEAT REFLECTIVE. Technologie te dają możliwość komfortu termicznego, wodoodporności, zapewniają również termiczne odblaski. Marka podkreśla cały czas, że stawia na udoskonalanie swoich produktów.
  3. Columbia wiedzie prym także w produkcji produktów dedykowanych dla zawodowców. Firma zapewnia wysoką jakość oraz niezawodność swoich produktów, dlatego są one szczególnie chętnie stosowane przez profesjonalistów.
  4. Odzież, obuwie i akcesoria Columbia to produkty ściśle wyspecjalizowane – dostosowane są one nie tylko do rodzaju aktywności, ale także płci, wieku, wzrostu i wagi klientów.
  5. Produkty marki Columbia są ściśle dopasowane do różnych potrzeb klientów, jakimi są wysokie parametry techniczne, oryginalna estetyka oraz bezpieczeństwo wszystkich produktów.
  6. Marka Columbia w porównaniu do innych producentów oferuje produkty dopasowane do różnych możliwości finansowych klientów – jest to duża zaleta marki.

Oryginalne i praktyczne kurtki marki Columbia

Kurtki marki Columbia sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, zapewniają ochronę przed zimnem, wiatrem i deszczem. Popularne są modele wielofunkcyjne 3w1, które realizują wiele zadań – w tym wypadku są to funkcje odzieży zewnętrznej i wewnętrznej, a także specjalne kurtki dla osób systematycznie uprawiających jogging. Duży wybór produktów tego typu oferuje strona: https://sklep.jack-wolfskin.pl/kobieta/kurtki/kurtki-puchowe-damskie.html.

Wytrzymałe obuwie marki Columbia

Marka Columbia oferuje zarówno obuwie trekkingowe, jak i typowo sportowe buty do biegania. Mogą być one przeznaczone do biegania po terenie miejskim albo wyboistym i  wykorzystywane na zróżnicowanym podłożu. Obuwie przeznaczone do wędrówek po górskich lub innych naturalnych szlakach powinno się cechować mocną podeszwą o wzmocnionym bieżniku oraz stabilniejszym noskiem. Buty Columbia sprawdzają się zarówno na miękkiej leśnej ścieżce, jak i na kamienistym podejściu pod górę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *