Skip to main content

Butelka na wodę. Gdzie szukać oraz na co właściwie możesz liczyć?

Szukasz nowoczesnych rozwiązań? Butelka filtrująca jest zdecydowanie produktem dla ciebie. Dzięki niej nie tylko zadbasz o swój komfort, ale też zaoszczędzisz pieniądze i przy okazji zatroszczysz się o środowisko. Butelka do wody już cię przekonała? Jeśli nie, dowiedz się więcej i sam podejmij decyzję. Poznaj szereg możliwości!

Butelka z filtrem, czyli mała rzecz i wielkie korzyści dla ciebie oraz dla środowiska

Mobilna butelka wielokrotnego użytku odpowiednio zadba o twój komfort. W jaki sposób? Wystarczy, że wrzucisz ją (butelka do wody) do torebki lub plecaka przed wyjściem z domu. Jest lekka i wyjątkowo poręczna. Gdy poczujesz pragnienie, wystarczy że ją napełnisz – odkręcasz, nalewasz, zakręcasz i pijesz. Sam widzisz, jakie to proste, szybkie i wygodne. Przy okazji znacząco ograniczasz produkcję śmieci, poprzez wyeliminowanie części plastiku, który „produkujesz”. Ile dokładnie? Przejście z wody butelkowanej na filtrowaną wodę kranową (butelka filtrująca) uchroni cię od 5 kg plastiku miesięcznie (co daje prawie 60 kg plastiku rocznie). Ten jeden krok może okazać się twoją nową drogą w kierunku ochrony środowiska.

Butelka na wodę. Do wyboru, do koloru!

Wszystkie butelki filtrujące łączy jedno: to filtr, który usuwa zapach i smak chloru z wody kranowej. Pamiętaj, by wymieniać filtr co miesiąc. Na szczęście producenci wiedzą, że każdy ma swoje potrzeby, wymagania oraz preferencje, dlatego butelki filtrujące znajdziesz nie tylko w różnych kolorach (w tym tak nietuzinkowe jak: flamingowy, miętowy, niebiański, makowy czy stalowy), ale i rozmiarach. Przeważnie możesz je znaleźć w 3 pojemnościach (poznaj rozmiary i dopasuj do swoich wymagań):

  • najmniejsza: pojemności 0,3 l
    idealna dla najmłodszych, ze względu na poręczny rozmiar i szereg możliwości; do użycia w domu, w szkole, przedszkolu, czy na treningu
  • średnia: pojemności 0,5 l
    to zdecydowanie najbardziej praktyczny rozmiar; do użycia w domu, ponadto idealnie nadaje się na spacer, do pracy, czy na krótką wycieczkę
  • największa: pojemności 0,7 l
    większy rozmiar to więcej możliwości; doskonale sprawdzi się podczas treningów, dłuższych spacerów czy wycieczek, do pracy, ale i do użycia w domu

Butelka filtrująca zadba o twoje odpowiednie nawodnienie – oczywiście, jeśli trochę jej pomożesz. Jej rozmiar i waga sprawią, że nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Czy jesteś przekonany i chcesz odkryć drzemiący w niej potencjał?

Twoja butelka na wodę czeka na ciebie na stronie sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca. Wejdź już dziś, znajdź model dla siebie i odkryj nowe możliwości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *