Skip to main content

Hotele Zator

Zator jest od kilku lat jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w północnej części Małopolski. Stało się tak, ponieważ w miejscowości powstał największy w Polsce park rozrywki – Energylandia. To ona niczym magnes ściąga tutaj turystów z całego kraju. W miasteczku znajduje się również park Zatrorland, który również cieszy się niemałą popularnością wśród odwiedzających.

Hotele

Zator Ponieważ do miasteczka przyjeżdżają ludzie z całego kraju, konieczne jest zorganizowanie odpowiedniej bazy noclegowej. W jakich miejscach można znaleźć nocleg w Zatorze i okolicach? Ile będzie nas to kosztowało? Kiedy ceny mogą być wyższe? Zapraszamy do zapoznania się z naszym informatorem.

Zator cieszy się dużą popularnością szczególnie w czasie wakacji i weekendów. W tym czasie większość miejsc noclegowych w miejscowości jest zajęta, więc chcąc się tam wybrać, należy zarezerwować hotel z pewnym wyprzedzeniem. Zator cieszy się dużym zainteresowaniem turystów także w czasie długich weekendów – z okazji majówki oraz Bożego Ciała.

Gdzie szukać noclegu?

W samym Zatorze i okolicach znajduje się kilkadziesiąt hoteli, moteli, pensjonatów oraz kwater prywatnych, w których można się zatrzymać na jedną bądź kilka nocy. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy turysta znajdzie coś, co będzie odpowiadało jego wymaganiom i możliwościom finansowym.

Kwatery prywatne i pensjonaty

To zdecydowanie najtańszy sposób na znalezienie noclegu w Zatorze. Nawet w wakacje czy długie weekendy można znaleźć tu miejsce za 50 – 60 zł za osobę, niekiedy ze śniadaniem. Pokoje oferowane przez pensjonaty oraz prywatnych przedsiębiorców są najczęściej wyposażone w łazienkę oraz telewizor czy dostęp do Internetu.

Hotele

Dla bardziej wymagających klientów odpowiednią opcją będą hotele zator. One oferują nie tylko miejsce noclegowe, ale też śniadanie lub śniadanie i obiadokolację, To bardzo wygodne, by po całodziennym szaleństwie w parku rozrywki móc się najeść i zrelaksować. Najlepsze hotele posiadają również dostęp do strefy SPA oraz basenu. Noclegi w hotelu zaczynają się od 80 – 100 zł za osobę. W najlepszych hotelach w dni szczególnie popularne wśród turystów trzeba zapłacić nawet 400 zł za osobę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *