Skip to main content

Jak zrobić trafiony prezent dla pasjonata survivalu?

Masz wśród znajomych kogoś, kto pasjonuje się survivalem i godzinami opowiada o swoich ostatnich wyprawach do lasu? To bardzo bogata znajomość, bo z pewnością przeżył on niejedną przygodę. Co ciekawe, możemy nie podzielać do końca jego zainteresowań, ale przyjemnie jest posłuchać relacji z wyprawy w Alpy lub skoku ze spadochronem. Co zazwyczaj dajesz mu w prezencie na różne okazje? Jeżeli chcesz, aby następny prezent nawiązywał do jego pasji, mamy dla Ciebie małą pomoc – przegląd najciekawszych gadżetów, które z pewnością wywołają u niego uśmiech. Nie musisz przy tym wydawać dużej sumy, ani znać się na firmach, które produkują zaawansowane akcesoria survivalowe. Pamiętaj, że bezpieczniejszym i do tego ciekawszym pomysłem, może być podarowanie mu jakiegoś gadżetu survivalowego. Są to funkcjonalne i solidne przedmioty, które mogą stanowić dopełnienie jego ekwipunku lub po prostu humorystyczny akcent.

Ciekawy pomysł – solidny survivalowy multitool

Zamiast decydować się na drogie akcesoria o których nie mamy zielonego pojęcia, co często prowadzi do nieciekawego prezentu, warto wziąć pod uwagę prezent w postaci breloka survivalowego. To nic innego jak bardzo solidnie wykonane i specjalistycznie dobrane narzędzia, ukryte w kompaktowej formie i zrobione tak, aby użytkownik miał je zawsze pod ręką. Nie jest to drogi prezent, ale również nie na tyle tani, aby nie był nieznaczący. To fajny pomysł, zwłaszcza jeśli zauważyliście u osoby, której chcecie zrobić prezent opaskę z paracordu lub kartę przetrwania. Na jakie gadżety survivalowe warto zwrócić uwagę?

Słyszeliście o multitoolu skarabeusz? Nazwano go tak dlatego, że po zupełnym złożeniu wygląda właśnie jak ten okrągły owad o niedużych rozmiarach. Brelok po rozłożeniu daje nam opcję posługiwania się 5 różnymi narzędziami. Możemy również przyczepić go do kluczy, zamka błyskawicznego lub innego uchwytu. Z kolei brelok otwieracz nabój, do złudzenia przypomina prawdziwy pocisk. I tak jest w rzeczywistości – to po prostu prawdziwy, rozbrojony pocisk, który od tej pory służy głównie do otwierania butelek.

Ciekawym wykonaniem wyróżnia się multitool, który ma formę małego młotka, ale w sumie chowa w sobie aż siedem różnych, funkcjonalnych narzędzi. Uchwyt młotka zrobiono z wysokiej klasy drewna, co znaczy o szczegółowości wykonania. Multitool możemy spokojnie schować w kieszeni, ma też specjalny karabińczyk do mocowania.

Gadżety survivalowe z przymrużeniem oka

Z czym kojarzy się survival? Wszystkimi częściami „Rambo”, barwami moro lub pustynna burza, bronią i militariami. W drugiej kolejności przychodzą nam na myśl wyprawy do lasu, zdobywanie szczytów, przepływanie dużych odległości kajakiem lub wpław i każdą aktywnością, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Jeśli chcemy zrobić fajny, zabawny prezent w tym tonie, polecamy podstawkę pod jajka egg-splode. To znakomicie wykonana podstawka w formie czołgu, w której jajko pełni rolę czołgisty. Na pewno pozwoli rozerwać się przy śniadaniu i wzbudzi uśmiech u osoby, którą chcemy obdarować.

Dobrym wyborem mogą okazać się również kubki. Nie mówimy tu oczywiście o zwykłych kubkach do kawy, których z pewnością każdy z nas ma bez liku. Wiadomo, że mamy również ten jeden ulubiony. Chcemy przedstawić Wam dwa strzały, które mogą pretendować do tego, aby być nowym ulubionym kubkiem naszego miłośnika survivalu. Pierwszy z nich to kubek granat, który wygląda dokładnie wspomniany ręczny materiał wybuchowy, do tego stopnia, że ma nawet zawleczkę i wgłębienia. Cały w kolorze militarno-zielonym. Drugi kubek może spodobać się bardziej fanowi wypraw i majsterkowania, ponieważ zamiast ucha, ma klucz płaski. Oba kubki wykonano z dbałością o najmniejszy szczegół. Jak widać, nie musimy wcale wgłębiać się na siłę w temat survivalu, aby zrobić bardzo fajny i trafiony prezent. Jesteśmy przekonani, że każdy fascynat survivalu ucieszy się, gdy dostanie jeden z gadżetów, które Wam zaproponowaliśmy.

Wszystkie gadżety survivalowe znaleziono na: https://www.toys4boys.pl/12-survival.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *