Skip to main content

Herbatka – prosty do przygotowania punkt biszkoptów

Ustawiamy za sobą dwa wiadra, jedno wypełnione wodą, drugie natomiast czymś, co nadaje się do spożycia (np. herbata, przegotowana woda itp.). Do wiadra ze zwykłą wodą wrzucamy skarpetkę, najlepiej wyglądającą na mocno zużytą. Wiadra muszą być ustawione tak, aby osoba, która przechodzi chrzest miała wrażenie, że wiadro jest tylko jedno. Witając delikwenta na punkcie mieszamy patykiem w wiadrze, w którym znajduje się skarpetka i na jego oczach ją łowimy, żeby mógł się przekonać, co znajduje się wewnątrz. Następnie wrzucamy ponownie skarpetkę do wiadra i kubkiem zaczerpujemy trochę płynu z drugiego. Osoba, która przechodzi chrzest musi mieć wrażenie, że to co kazano jej wypić pochodzi z wiadra ze skarpetką (w nocy nie powinno to być zbyt trudne).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *