Skip to main content

Niewidzialna dłoń czyli kolejny sposób nastraszenia uczestników chrztu

Jest to fajny sposób na przestraszenie biszkoptów. Do zmontowania punktu oprócz świeczki i punkowego będziemy jeszcze potrzebować pałatki (lub czegoś takiego), i kartki z napisem „Widzę Cię”.

 

Kartkę przypinamy do drzewa i ustawiamy pod nią świeczkę (najlepiej jeśli kartka znajdzie się blisko ziemi, tak aby osoba na punkcie spoglądała w dół). Gdzieś za drzewem lub z boku rozwieszamy pałatkę lub inny kawałek materiału (na tyle blisko, aby dało się go zauważyć, ale równocześnie na tyle daleko, aby nie można było rozróżnić, czy jest to człowiek, czy sam materiał). Czas na przestraszenie jest wówczas, gdy biszkopt podejdzie do punktu, przeczyta kartkę i zacznie się wpatrywać w materiał. Wówczas punktowy powinien wyłonić się gdzieś za jego plecami, położyć mu delikatnie dłoń na ramieniu lub też dotknąć jakąś dłuższą gałązką. Ważne, aby biszkopt skupił się na pałatce i nie spodziewał ataku zza pleców, dlatego też punkt musi być tak rozstawiony, aby punktowy miał ułatwiony dostęp i mógł się zachowywać bezszelestnie.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *