Skip to main content

Czarna skrzynka – czyli sposób na zapominalskich, łagodne raporty karne i nie tylko…

Zabawa może być stosowana np. podczas wykupu zgubionych przedmiotów (podobnie, jak opisywana wcześniej „studnia”) lub jako kara dla niegroźnych posiadaczy raportu karnego.

Jedynym potrzebnym rekwizytem będzie tytułowa”czarna skrzynka” czyli jakieś nieduże pudełko, woreczek, albo cokolwiek, co pomieści kilkanaście poskładanych karteczek i z czego swobodnie można losować. Wszyscy „skazani” na czarną skrzynkę wyjmują z jej wnętrza karteczkę z wylosowana dla siebie karą (im śmieszniejsza, tym lepiej) i tak możemy wylosować np. noszenie przez trzy dni szczoteczki do zębów koleżankom z 3 zastępu, umycie stóp wybranemu kumplowi, pójście na obiad w różowym t – shircie, kąpiel w kaczycach, pilot na życzenie itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *