Skip to main content

Ławeczka – test zaufania i odwagi

Do zorganizowania tego punktu potrzebna są minimum trzy osoby i ławeczka. Osobie, która przychodzi na punkt zawiązujemy oczy i doprowadzamy ją do ławeczki, na którą przy pomocy punktowych wchodzi trzymając ich za ramiona. Punktowi są jednak przez cały czas schyleni. Kiedy chrzczony wchodzi na ławeczkę punktowi minimalnie ja unoszą i prostują własne sylwetki, przez co osoba stojąca na ławce odnosi wrażenie, że została podniesiona bardzo wysoko. Następnym elementem jest polecenie skoczenia z ławki przed siebie. Wysokość jest niewielka (wynosi tyle co ławka plus te kilka centymetrów, o które została uniesiona) tak więc osobie skaczącej nie może stać się żadna krzywda, warto jednak postawić trzeciego punktowego z tyłu, aby zapobiegł ewentualnemu upadkowi w tył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *