Skip to main content

Siekiera – punkt na biszkopty

Pomiędzy dwoma drzewami rozwieszamy prześcieradło albo inny kawałek jasnego materiału. Za nim ustawiamy źródło mocnego światła np. dobrą latarkę (świeczka może nie wystarczyć). Prześcieradło powinno być zawieszone tak, żeby jego dolna część znajdowała się maks. kilka centymetrów od powierzchni ziemi. Za prześcieradłem od strony latarki siadają dwie osoby, jedna wyposażona w siekierę, druga natomiast w patyk umoczony w czerwonej farbce. Kiedy chrzczony delikwent zbliży się do punktu będzie widział jedynie cienie osób za prześcieradłem. Biszkoptowi każemy uklęknąć i wsunąć dłoń pod prześcieradło, po czym osoba trzymająca siekierę wykonuje ruch, w którym sugeruje odcięcie dłoni uderzając jednak obok, natomiast druga osoba bije biszkopta czerwonym patykiem po dłoni (w zależności od fabuły chrztu można udziwnić ten punkt np. wykrywaczem kłamstw czyli zadajemy delikwentowi pytanie np. czy robisz wszystko aby potwory mogły powrócić do tego lasu, czy też kantujesz na punktach? Uważaj, jeśli skłamiesz stracisz dłoń !!!)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *