Skip to main content

Otchłań ciemności – mroczna fabuła harcerskiego chrztu na obozie

kiUważaj na ciemność mój młody przyjacielu. Tam w oddali widzisz jasne światełko. Jeśli uda Ci się do niego dotrzeć i wykonać zadanie w oddali zabłyśnie kolejny płomyczek, jeśli natomiast nie sprostasz wyzwaniu lub zboczysz z drogi znaczonej światłem zatopisz się w odwiecznej ciemności, w której będziesz się błąkał po wsze czasy. Przed laty był to zwykły las, pewnego ranka jednak, choć wzeszło słońce spowijające go ciemności nie ustąpiły miejsca jasności. Nikt nie wie jak ani dlaczego… jedno jest tylko pewne – raz zanurzając się w nieprzenikniony mrok nie ma już z niego wyjścia, dlatego pamiętaj, aby przemierzając tę wąską ścieżkę ani na chwilkę nie zgubić z pola widzenia promienia światła. Uważaj również, aby nie dać się wciągnąć w otchłań tym, którzy niechybnie staną Ci na drodze! Powodzenia mój młody przyjacielu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *